Ustawienia dostępności


KWIDZYŃSKIE CENTRUM KULTURY

motto


Kreatywny Stryszek


  Duże zapotrzebowanie na pracownie nie do końca spersonalizowaną, zainspirowało nas do stworzenia miejsca kreatywnego, pełnego pasji i dostępnego dla wszystkich.
  Kreatywny Stryszek (nazwa pochodzi od nomen omen miejsca, na którym odbywają się warsztaty), to pracownia otwarta dla każdej grupy wiekowej. Warsztaty dla dzieci prowadzone przez naszych pracowników odbywają się przynajmniej raz w miesiącu oraz w wakacje i ferie, natomiast zajęcia dla dorosłych prowadzone są z udziałem zewnętrznych instruktorów z różną częstotliwością.

  Do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 300 warsztatów, m.in. z: tworzenia zapachowych mydełek, kartek wielkanocnych, bożonarodzeniowych, ozdób świątecznych, szycia z filcu i polaru, tworzenia ramek na zdjęcia, malowania i dekorowania toreb, plecaków i koszulek, budowania miasta z kartonu, robienia planszówki, teatrzyku pacynkowego, zajęć florystycznych, tworzenia biżuterii itp. Wykorzystujemy różne techniki jak, decoupage czy scrapbooking, uczymy również nadawać nieużywanym rzeczom nowe życie.


  Zajęcia cykliczne dla dorosłych

  Siedziba KCK, ul. 11 Listopada 13 (Kreatywny Stryszek)

  pierwszy wtorek miesiąca - zajęcia szydełkowe (wstęp wolny)
  ostatnia środa miesiąca - warsztaty szycia na maszynie (wstęp płatny)
  jeden piątek w miesiącu - wyplatanie makramy (wstęp płatny)

  Kontakt

  Anna Topolska tel. 55 279 35 28